03.03.2011, 00:02
Istnieje szansa że jak znajdę ciekawe kawałki na kolejnej wycieczce po klifach to wymienię te dwie największe skałki. Butelki jak i filtr będą nie widoczne, akwarium docelowo ma być w innym pomieszczeniu. Końcówki ssąca i wylotowa wymienię na szklane, ale to wszystko dopiero po przestawieniu zbiornika.
Każdy komentarz co do ustawienia kamyków daje mi nowe poglądy oraz wizję, aż mnie świerzbi żeby łapki zamoczyć
. Lecz ja dam zbiornikowi rozkwitnąć i potem będę wprowadzał poprawki, zielsko pokarze co trzeba zmienić
Każdy komentarz co do ustawienia kamyków daje mi nowe poglądy oraz wizję, aż mnie świerzbi żeby łapki zamoczyć
. Lecz ja dam zbiornikowi rozkwitnąć i potem będę wprowadzał poprawki, zielsko pokarze co trzeba zmienić
