• 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[27l - Iwagium] Dziabag
#8

Istnieje szansa że jak znajdę ciekawe kawałki na kolejnej wycieczce po klifach to wymienię te dwie największe skałki. Butelki jak i filtr będą nie widoczne, akwarium docelowo ma być w innym pomieszczeniu. Końcówki ssąca i wylotowa wymienię na szklane, ale to wszystko dopiero po przestawieniu zbiornika.

Każdy komentarz co do ustawienia kamyków daje mi nowe poglądy oraz wizję, aż mnie świerzbi żeby łapki zamoczyć Smile. Lecz ja dam zbiornikowi rozkwitnąć i potem będę wprowadzał poprawki, zielsko pokarze co trzeba zmienić Smile


Wiadomości w tym temacie
[27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 02.03.2011, 19:23
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Bulkas - 02.03.2011, 19:30
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez zziom997 - 02.03.2011, 20:01
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Katherine - 02.03.2011, 20:16
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez susel - 02.03.2011, 20:52
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 02.03.2011, 23:42
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez nefrete1 - 02.03.2011, 23:44
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 03.03.2011, 00:02
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez nefrete1 - 03.03.2011, 00:29
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Sebancisz - 03.03.2011, 00:34
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 03.03.2011, 00:43
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Cactus79 - 03.03.2011, 08:37
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez apri cort - 03.03.2011, 09:32
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 03.03.2011, 15:03
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez apri cort - 03.03.2011, 15:15
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - fotorelacja, pierwszy tydzień - przez Dziabąg - 07.03.2011, 23:47
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez mcda-p - 08.03.2011, 09:40
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez apri cort - 08.03.2011, 10:56
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 08.03.2011, 18:12
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 17.03.2011, 23:12
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 20.03.2011, 15:34
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez apri cort - 21.03.2011, 11:16
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 21.03.2011, 18:21
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 05.04.2011, 20:07
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 21.04.2011, 17:08
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 06.09.2011, 23:34
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 08.09.2011, 23:59
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez DuH - 09.09.2011, 08:45
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez apri cort - 09.09.2011, 11:11
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 09.09.2011, 20:13
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez apri cort - 09.09.2011, 22:21
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Kondziu360 - 09.09.2011, 23:33
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 10.09.2011, 00:09
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Kondziu360 - 10.09.2011, 07:23
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 10.09.2011, 12:55
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 27.10.2011, 23:23
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez apri cort - 28.10.2011, 12:39
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez mcda-p - 28.10.2011, 15:29
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 28.10.2011, 16:07
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez mcda-p - 28.10.2011, 19:59
RE: [27l - Iwagium] Dziabag - przez Dziabąg - 30.10.2011, 17:10
New Workspace Management And Moving Solutions Guide - przez FrankJScott - 12.08.2025, 01:53
Excellent Workspace Management And Moving Solutions Blog - przez FrankJScott - 12.08.2025, 14:34
Cool 2026-27 News Website - przez FrankJScott - 19.05.2026, 01:40

Skocz do: