18.02.2011, 13:04
No to skoro są plany większego domu dla razbor, to nie ma się do czego przyczepić.
Akwa bardzo fajne, nawet podłoże mnie w oczy nie kłuje, a zwykle na widok takiego wybucham
Bardzo fajnie i przestrzennie. Jakie wymiary ma zbiornik?
Akwa bardzo fajne, nawet podłoże mnie w oczy nie kłuje, a zwykle na widok takiego wybucham
Bardzo fajnie i przestrzennie. Jakie wymiary ma zbiornik?
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
