17.02.2011, 22:56
Czemu wg Ciebie czas świecenia jest za długi? 12 godzin raczej nie jest za długo a dość optymalnym czasem świecenia, a godziny - no cóż wracam późno z pracy i chciałbym jeszcze oko nacieszyć baniaczkiem a pokój jest dość ciemny za dnia i do niego nic nie dociera ze światła dziennego poprzez jego umiejscowienie.
