15.02.2011, 17:56
Dodałem trochę lepsze zdjęcie.
I mam mały problemiki jakieś małe okruszki nie wiem jak to nazwać wyskakują mi na gałęzatce.Już 2 razy wziąłem ją i wymyłem ale po jakimś czasie znowu się pokazują co to może być???
I mam mały problemiki jakieś małe okruszki nie wiem jak to nazwać wyskakują mi na gałęzatce.Już 2 razy wziąłem ją i wymyłem ale po jakimś czasie znowu się pokazują co to może być???
GG:9678802
