12.02.2011, 18:26
Aktualizacja:
No.i.zrobiłem.zmianę.aranżacji.(woda60%starej/40%odstanej)
Po.prawej.str.będzie.nadwódka.wielonasienna.no.i.niech.mech.zarośnie.tą.siatkę.
Na.razie.troche.lipa.wygląda.ale.trochę.czasu.i.będzie.gites
Teraz.niech.się.wszystko.z.powrotem.przyjmie.i.zacznie.rosnąć
Mogę.teraz.wlać.nawóz.czy.poczekać.pare.dni.aż.wszystko.się.ustabilizuje??
I.CO2.od.kiedy.zacząć.podawać??(bimbrownia)
Gdy.dam.mniej.zacieru.to.będzie.mniej.leciało.CO2.czy.będzie.leciało.normalnie.ale.za.to.krócej?
Myślę.żeby.nie.zagazować.ryb.to.zrobię.dyfuzor.z.którego.będą.lecieć.większe.bąble.no.i.trochę.mgiełki.To.wtedy.będzie.pół.CO2.wylatywać.z.wody.a.pół.się.rozpuszczać.jak.myślicie.dobry.pomysł????
No.i.zrobiłem.zmianę.aranżacji.(woda60%starej/40%odstanej)
Po.prawej.str.będzie.nadwódka.wielonasienna.no.i.niech.mech.zarośnie.tą.siatkę.
Na.razie.troche.lipa.wygląda.ale.trochę.czasu.i.będzie.gites

Teraz.niech.się.wszystko.z.powrotem.przyjmie.i.zacznie.rosnąć

Mogę.teraz.wlać.nawóz.czy.poczekać.pare.dni.aż.wszystko.się.ustabilizuje??
I.CO2.od.kiedy.zacząć.podawać??(bimbrownia)
Gdy.dam.mniej.zacieru.to.będzie.mniej.leciało.CO2.czy.będzie.leciało.normalnie.ale.za.to.krócej?
Myślę.żeby.nie.zagazować.ryb.to.zrobię.dyfuzor.z.którego.będą.lecieć.większe.bąble.no.i.trochę.mgiełki.To.wtedy.będzie.pół.CO2.wylatywać.z.wody.a.pół.się.rozpuszczać.jak.myślicie.dobry.pomysł????
GG:9678802
