12.02.2011, 15:17
To czy sie pokryje szybciej i czy w ogole zalezy glownie od swiatla. w kilku zbiornikach nie mam ani grama glonu na wapieniach. No i kto powiedzial, ze jak wapien to od razu filipinski ?? nasz krajowy ma lepsze wlasciwosci i jak dla mnie lepiej wyglada. A taki wapien na skladzie to grosze i nie sadze aby go brakowalo.
Rybka lubi pływać ...
