11.02.2011, 20:23
No to te bąble co od razu wylecą z akwa nic nie dadzą
Na ten litraż przy rybkach lepiej EC, Przynajmniej takie jest moje skromne zdanie
Na ten litraż przy rybkach lepiej EC, Przynajmniej takie jest moje skromne zdanie
