10.02.2011, 22:02
Już go obliczyłem jako prostokąt wyszło kolo 19l więc odjąć te boczki to z 17-18l jest
Musiałem je obliczyć bo zawsze wydawało mi się mniejsze niż 25l

No i jak mam małe akw i dość duże światło to myślę nad zmianą aranżacji i dać pod żwirek ziemię ogrodową wypróbować ją i roślinki bardziej wymagające.Chcę zobaczyć jak to będzie żeby nauczyć się przed postawieniem 112l
(Które już czeka na szafie
)Ma może ktoś do czynienia z ziemią ogrodową ?
Może jakieś sugestie porady
Musiałem je obliczyć bo zawsze wydawało mi się mniejsze niż 25l

No i jak mam małe akw i dość duże światło to myślę nad zmianą aranżacji i dać pod żwirek ziemię ogrodową wypróbować ją i roślinki bardziej wymagające.Chcę zobaczyć jak to będzie żeby nauczyć się przed postawieniem 112l
(Które już czeka na szafie
)Ma może ktoś do czynienia z ziemią ogrodową ?
Może jakieś sugestie porady
GG:9678802
