10.02.2011, 00:05
(23.01.2011, 16:55)tomeczeklama napisał(a): Kurcze masakryczne te akwarium... a na początku było takie sobieADA Amazonia II to nie jest roślinne podłoże. Ma za zadanie zbijać twardości i pH. Dla mnie to rewelacyjne podłoże.teraz to nie dość że jest busz jak cholera to i bardzo konkretnie porozkładane te roślinki
no pogratulować!!! a Powiedz mi jak się sprawuje podłoże od ADA Amazonia ?? bo ja też myślałem o tym
(09.02.2011, 23:20)WuIeK napisał(a): Pysia wrzuć jakieś nowe zdjęcia, bo nie mogę się doczekać aktualizacjiCo ja mam wstawiać, jak akwarium jest wciąż takie samo? Wręcz mi się znudziło. Dosłownie aż mnie ręce swierzbią żeby zrobić rewolucje
Akwarium jedyne w swoim rodzaju i rybcie też

(09.02.2011, 23:27)greg3or napisał(a): Co ja tu będę pisał jest po prostu PIĘKNIE !!!A dzięki
Tylko ryb teraz za dużo i mam pielęgniczkowy oczopląs
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html

