09.02.2011, 17:07
(30.01.2011, 13:43)annawanna5 napisał(a): mam skimmer razem z kaskadą u siebie w 45l ale nie widzę by on choć trochę zasysał wodę...
(30.01.2011, 16:47)paluszekrybny napisał(a): U mnie w chińskiej kaskadzie skimmer działa jedynie gdy kaskada jest uruchomiona ma maksimum mocy.Ponieważ woda jest zasysana rurką w wodzie i dodatkowo skimmerem, wystarczy przytkać rurkę ssącą by skimmer nawet przy małej mocy zaczął chodzić, u siebie zatkałem to zatyczką do uszu z sztucznej gąbki, jakich używają pływacy.
