05.02.2011, 21:54
Aktualizacja 
Po lewo koło wąkrotki posadziłem z 3 szt. Hygrophila polysperma.No i przycinka
Robiłem ją z tyd temu 
Rogatka nie ma chcę żeby nurzaniec zarósł całą tylną szybę.
No i zrobiłem kulkę z wgłębki mam nadzieję że zarośnie
Dzisiaj wymieniłem na świetlówkę 11w.

Po lewo koło wąkrotki posadziłem z 3 szt. Hygrophila polysperma.No i przycinka
Robiłem ją z tyd temu 
Rogatka nie ma chcę żeby nurzaniec zarósł całą tylną szybę.
No i zrobiłem kulkę z wgłębki mam nadzieję że zarośnie
Dzisiaj wymieniłem na świetlówkę 11w.
GG:9678802
