31.01.2011, 18:38
Wygląda jak by coś ją pogryzło, ew się o coś otarła. Ogólnie ryba w nie najlepszym stanie. Dość duże oko świadczy, że jest starsza i po prostu nie urosła. Kształt też jest nie proporcjonalny (szczurek). Parametry jakieś dziwne No2 powinno być nie wykrywalne, No3 natomiast utrzymywane w granicach max 30mg/l. PH oraz twardości za wysokie. Powinno być pH-6,8, GH-7, KH3. Radzę zaopatrzyć się w filtr RO. Jaką masz filtrację w akwarium? Jakimi testami mierzyłeś parametry? koniecznie muszą być kropelkowe. Pokaż inne swoje paletki. Pozdrawiam
