22.01.2011, 20:19
cobomby to nie mam
a rogatka kiedyś dostałem z krewetkami jedną szczypkę i tak wsadziłem i se rośnie niech troszkę tam azotu powciąga
A te liście tak są bo za nimi są kamienie zarośnięte mchem więc je położyłem żeby żwirku nie było widać.
a rogatka kiedyś dostałem z krewetkami jedną szczypkę i tak wsadziłem i se rośnie niech troszkę tam azotu powciąga
A te liście tak są bo za nimi są kamienie zarośnięte mchem więc je położyłem żeby żwirku nie było widać.
