22.01.2011, 20:16
całkiem nieźle, aczkolwiek szczerze mówiąc to tak średnio mi się podoba, nie wiem czemu, ale tych roślinek rogatka czy Cabomby, to prawie w ogóle nie widać, liście dębu jakoś tak ich sporo i tak równo ułożone przy przedniej szybie, nie bardzo mi to pasuje jakoś, ale tak po za tym to może być
Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu akwarium lub szukasz kogoś kto może Ci założyć lub zrestartować akwarium. Pisz!
