20.01.2011, 23:24
Świetny korzeń. Ale (j.w.) dałbym go w prawo do szyby. A nawet skrócił z tej płaskiej strony i dopiero przesunął. Z lewej powstało by trochę przestrzeni do pływania
.
Anubiasy jeśli nie mają zakopanego kłącza, mogą zostać w podłożu (sprawdzone przy tej granulacji). Ale jak zauważycie, że marnieje, to na korzeń go przeniesiecie (żyłką).
Bocje lepiej by się czuły w stadzie jednej odmiany. I przydałyby się jakieś kryjówki dla nich - w sklepach są drewniane rurki. Moje leżakują przytulone w pustym korzeniu. Czasami nawet do góry brzuszkami
.
Oświetlenie wystarczy dla tego typu akwa.
Podsumowując: podoba mi się.
.Anubiasy jeśli nie mają zakopanego kłącza, mogą zostać w podłożu (sprawdzone przy tej granulacji). Ale jak zauważycie, że marnieje, to na korzeń go przeniesiecie (żyłką).
Bocje lepiej by się czuły w stadzie jednej odmiany. I przydałyby się jakieś kryjówki dla nich - w sklepach są drewniane rurki. Moje leżakują przytulone w pustym korzeniu. Czasami nawet do góry brzuszkami
.Oświetlenie wystarczy dla tego typu akwa.
Podsumowując: podoba mi się.
