31.12.2010, 14:21
O dzięki, dobra porada, bo sam planuję to zrobić jutro albo pojutrze, a mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli zrobię tak z Kabombą to na pewno potem będzie potem rosnąć dalej >?
Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu akwarium lub szukasz kogoś kto może Ci założyć lub zrestartować akwarium. Pisz!
