• 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne
#64

Wypuści kilka nowych szczepek w miejscu cięcia. Patrząc od góry wygląda jak słoneczko, gdzie środkiem jest łodyga,a promieniami nowe pędy. Ze starej części łodygi, poniżej cięcia, nie wyrosną nowe pędy, łodyga zostanie "łysa"

Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl

805L


Wiadomości w tym temacie
Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez AQUA ZONE - 13.03.2006, 18:48
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez medus33 - 16.05.2010, 14:55
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez krzychu777 - 08.06.2010, 19:41
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez susel - 08.06.2010, 20:26
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Shadov - 14.07.2010, 14:01
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez krzychu777 - 09.06.2010, 17:37
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez cyfroni3232 - 13.06.2010, 20:18
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez victus - 13.06.2010, 21:01
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez SDD - 14.07.2010, 18:31
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Shadov - 22.07.2010, 18:17
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez greg3or - 29.07.2010, 20:03
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez akwarystyk - 11.12.2010, 13:39
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Kaef - 11.12.2010, 14:06
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez akwarystyk - 12.12.2010, 15:13
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez KORNEL - 19.12.2010, 11:57
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez victus - 19.12.2010, 12:38
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez KORNEL - 19.12.2010, 14:45
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez greg3or - 19.12.2010, 12:43
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez victus - 19.12.2010, 12:50
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez greg3or - 19.12.2010, 14:22
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez greg3or - 19.12.2010, 17:26
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez KORNEL - 19.12.2010, 18:06
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez KORNEL - 30.12.2010, 20:49
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Seoo - 31.12.2010, 10:04
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez KORNEL - 31.12.2010, 10:47
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Seoo - 31.12.2010, 11:17
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez akwarystyk - 03.01.2011, 12:07
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez mikczuk95 - 30.12.2010, 21:56
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Malutki - 31.12.2010, 14:21
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Seoo - 31.12.2010, 15:37
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez KORNEL - 03.01.2011, 20:31
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Bulkas - 09.02.2011, 20:50
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez 5pirit - 21.02.2011, 23:07
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Malutki - 21.02.2011, 23:27
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez krzmag - 27.03.2011, 11:37
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Bulkas - 27.03.2011, 14:39
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez warson - 29.03.2011, 10:49
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Jarosław Trzósło - 29.03.2011, 13:35
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Bulkas - 29.03.2011, 14:06
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez marcuss - 29.03.2011, 13:54
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez KORNEL - 29.03.2011, 20:58
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez krzmag - 29.03.2011, 21:25
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez turtle - 27.12.2011, 16:41
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez KORNEL - 27.12.2011, 18:59
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez turtle - 27.12.2011, 19:46
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Basteq - 27.12.2011, 20:07
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez turtle - 27.12.2011, 20:31
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez wisnia0384 - 27.12.2011, 20:53
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez turtle - 27.12.2011, 21:40
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez GeGo - 30.12.2011, 20:49
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez KORNEL - 30.12.2011, 21:36
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Tevek12 - 01.01.2013, 15:08
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez Bruce77 - 12.06.2013, 12:09
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez bartek98 - 24.08.2013, 21:25
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez edison - 24.08.2013, 22:51
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez bartek98 - 25.08.2013, 10:54
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez edison - 25.08.2013, 11:24
RE: Przycinka - jak przycinać rośliny w akwarium - mchy,rotale,moczarki,nurzańce i inne - przez bartek98 - 25.08.2013, 11:49
High Rated BMW Car Part Blog - przez FrankJScott - 14.12.2022, 11:21
New Google Advice - przez FrankJScott - 01.08.2023, 01:15
Useful BMW Car Part Tips - przez FrankJScott - 01.08.2023, 19:24
High Rated Free Casino Bet Toto Blog - przez FrankJScott - 11.01.2026, 00:07
Top Anti-Termite Services In Jakarta Tips - przez FrankJScott - 12.02.2026, 21:38
Updated 7RAJATOGEL Info - przez FrankJScott - 05.06.2026, 17:04
Jak przycinać rośliny??? - przez Patyk - 13.03.2006, 18:51
Jak przycinać rośliny??? - przez AQUA ZONE - 13.03.2006, 18:55
obcinanie liści - przez khabrik - 07.05.2008, 15:39
RE: obcinanie liści - przez WERWOLF - 07.05.2008, 16:05
RE: obcinanie liści - przez dawid_f831 - 07.05.2008, 17:13
RE: obcinanie liści - przez Kesi - 07.05.2008, 20:56
RE: obcinanie liści - przez gajos - 07.05.2008, 23:39
RE: obcinanie liści - przez dawid_f831 - 08.05.2008, 08:26
RE: obcinanie liści - przez emiloos - 08.05.2008, 12:48
Przycinanie roślin - przez lech71 - 04.12.2008, 23:52
RE: Przycinanie roślin - przez WERWOLF - 05.12.2008, 00:15
RE: Przycinanie roślin - przez lech71 - 05.12.2008, 14:40
RE: Przycinanie roślin - przez WERWOLF - 05.12.2008, 17:35
RE: Przycinanie roślin - przez lech71 - 05.12.2008, 20:17
Przycinka rotali. - przez mata23 - 16.02.2009, 21:24
RE: problem - przez raqu93 - 16.02.2009, 21:49
Podcinać rośliny zwykłymi nożyczkami? - przez Asza_A - 10.10.2009, 16:03
RE: Podcinać rośliny zwykłymi nożyczkami? - przez Olek - 10.10.2009, 16:07
RE: Podcinać rośliny zwykłymi nożyczkami? - przez Kaef - 10.10.2009, 16:07
RE: Podcinać rośliny zwykłymi nożyczkami? - przez Asza_A - 10.10.2009, 16:11
RE: Podcinać rośliny zwykłymi nożyczkami? - przez Olek - 10.10.2009, 16:15
czy moczarke sie przycina ? - przez aquarius - 14.12.2009, 17:07
RE: czy moczarke sie przycina ? - przez bercia289 - 14.12.2009, 17:15
RE: czy moczarke sie przycina ? - przez Maciej_krakow - 14.12.2009, 17:17
RE: czy moczarke sie przycina ? - przez aquarius - 14.12.2009, 17:25
Jak przycinać rośliny - przez marcinmolka - 17.01.2010, 09:17
RE: Jak przycinać rośliny - przez goslicious - 17.01.2010, 11:00
RE: Jak przycinać rośliny - przez marcinmolka - 17.01.2010, 11:12
przycinka rogatka - przez bony14akwa - 26.01.2010, 13:51
RE: przycinka rogatka - przez Kejdi - 26.01.2010, 13:51
RE: przycinka rogatka - przez bony14akwa - 26.01.2010, 13:54
RE: przycinka rogatka - przez victus - 26.01.2010, 14:48
RE: przycinka rogatka - przez bony14akwa - 26.01.2010, 18:09
RE: Przycinanie roślin - przez Piotrek1234 - 05.03.2010, 22:01
mchy przycinanie - przez michalloft - 11.03.2010, 23:53
RE: mchy przycinanie - przez rruummuunn - 12.03.2010, 00:04
RE: mchy przycinanie - przez andrzej_vader - 12.03.2010, 11:11
RE: mchy przycinanie - przez ptaku2020 - 12.03.2010, 13:10
RE: mchy przycinanie - przez Narybek - 12.03.2010, 14:47
Przycinka w akwarium - przez Perolski - 14.04.2010, 18:44
RE: Przycinka w akwarium - przez katecheta22 - 14.04.2010, 19:31
RE: Przycinka w akwarium - przez Perolski - 14.04.2010, 19:38
RE: Przycinka w akwarium - przez victus - 14.04.2010, 19:59
RE: Przycinka w akwarium - przez Kejdi - 14.04.2010, 21:32
Przycinanie kabomby - przez Shadov - 09.05.2010, 11:50
Przycinanie Ludwigia spec. "Cuba" ? - przez susel - 08.06.2010, 15:50
Pytanie dotyczące rogatka !!! - przez Tinalis - 27.09.2011, 15:55
RE: Pytanie dotyczące rogatka !!! - przez KORNEL - 27.09.2011, 16:06
czy i jak przyciąć żabienice? - przez misior.823 - 18.12.2011, 17:49
RE: czy i jak przyciąć żabienice? - przez misior.823 - 19.12.2011, 00:28
RE: czy i jak przyciąć żabienice? - przez toperz - 19.12.2011, 19:43
RE: czy i jak przyciąć żabienice? - przez misior.823 - 19.12.2011, 21:20

Skocz do: