Temat zamknięty

Czy taka obsada jest dobra?
#5

ta obsada jest słaba,poczytaj a znajdziesz coś dla siebieSmile
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
Czy taka obsada jest dobra? - przez Agusiak - 17.12.2010, 19:31
RE: Czy taka obsada jest dobra? - przez Pysia - 17.12.2010, 19:38
RE: Czy taka obsada jest dobra? - przez Agusiak - 17.12.2010, 23:46
RE: Czy taka obsada jest dobra? - przez mysza666 - 18.12.2010, 11:53
RE: Czy taka obsada jest dobra? - przez krzysztof1966 - 18.12.2010, 12:03
RE: Czy taka obsada jest dobra? - przez Agusiak - 18.12.2010, 23:25
RE: Czy taka obsada jest dobra? - przez Yacek - 18.12.2010, 23:43
RE: Czy taka obsada jest dobra? - przez mysza666 - 19.12.2010, 00:24

Skocz do: