• 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ikola Nawóz
#7

15 Dzień
Jestem bardzo szczęśliwy ponieważ strzałka wypuszcza nowe pędy (widać to na zdjęciu chociaż słabo)
Glony jednak się utrzymują, zaczynam dziś nawozić co2 zobaczymy co z tego będzie.
Nurzaniec oczywiście pędy wypuszcza no ale to wiadomo nurzaniec.
http://i52.tinypic.com/352j28k.jpg

https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam


Wiadomości w tym temacie
Ikola Nawóz - przez wolfik - 11.11.2010, 13:33
RE: Ikola Nawóz - przez Kroczek33 - 25.11.2010, 17:50
RE: Ikola Nawóz - przez Kroczek33 - 26.11.2010, 06:20
RE: Ikola Nawóz - przez Maciej_krakow - 28.11.2010, 22:51
RE: Ikola Nawóz - przez Kroczek33 - 03.12.2010, 16:50
RE: Ikola Nawóz - przez Maciej_krakow - 06.12.2010, 22:58
RE: Ikola Nawóz - przez Maciej_krakow - 13.12.2010, 18:26
RE: Ikola Nawóz - przez 3promile - 19.12.2010, 13:37
RE: Ikola Nawóz - przez bomboszek - 16.01.2011, 20:44
RE: Ikola Nawóz - przez MagisterO - 31.08.2011, 16:50

Skocz do: