13.12.2010, 18:26
15 Dzień
Jestem bardzo szczęśliwy ponieważ strzałka wypuszcza nowe pędy (widać to na zdjęciu chociaż słabo)
Glony jednak się utrzymują, zaczynam dziś nawozić co2 zobaczymy co z tego będzie.
Nurzaniec oczywiście pędy wypuszcza no ale to wiadomo nurzaniec.
http://i52.tinypic.com/352j28k.jpg
Jestem bardzo szczęśliwy ponieważ strzałka wypuszcza nowe pędy (widać to na zdjęciu chociaż słabo)
Glony jednak się utrzymują, zaczynam dziś nawozić co2 zobaczymy co z tego będzie.
Nurzaniec oczywiście pędy wypuszcza no ale to wiadomo nurzaniec.
http://i52.tinypic.com/352j28k.jpg
https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam
