10.12.2010, 00:58
(10.12.2010, 00:44)mikczuk95 napisał(a): Najlepiej zewnętrzny, a modele to takie jak masz wyżej Tetra ex700 czy Eheim 2213
Dzięki i to mi wystarczy,mogę spokojne iść spać... a mam sporo pytań...Pozdrawiam
Temat nie na temat.
Zamykam - Kejdi
To, co robisz dla siebie - umiera razem z Tobą. To co robisz dla innych - jest nieśmiertelne...
