Temat zamknięty

Filtr
#15

(10.12.2010, 00:44)mikczuk95 napisał(a):  Najlepiej zewnętrzny, a modele to takie jak masz wyżej Tetra ex700 czy Eheim 2213

Dzięki i to mi wystarczy,mogę spokojne iść spać... a mam sporo pytań...Pozdrawiam

Temat nie na temat.
Zamykam - Kejdi

To, co robisz dla siebie - umiera razem z Tobą. To co robisz dla innych - jest nieśmiertelne...
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
Filtr - przez casterr - 31.10.2010, 12:43
RE: Filtr - przez victus - 31.10.2010, 13:38
RE: Filtr - przez RuLeZz - 31.10.2010, 15:23
RE: Filtr - przez susel - 31.10.2010, 15:32
RE: Filtr - przez akwarystyk - 23.11.2010, 13:50
RE: Filtr - przez victus - 23.11.2010, 17:17
RE: Filtr - przez ptaku2020 - 23.11.2010, 20:07
RE: Filtr - przez akwarystyk - 24.11.2010, 08:59
RE: Filtr - przez victus - 24.11.2010, 19:00
RE: Filtr - przez akwarystyk - 25.11.2010, 13:38
RE: Filtr - przez victus - 25.11.2010, 21:06
RE: Filtr - przez greg3or - 25.11.2010, 22:42
RE: Filtr - przez RYSIO - 10.12.2010, 00:34
RE: Filtr - przez mikczuk95 - 10.12.2010, 00:44
RE: Filtr - przez RYSIO - 10.12.2010, 00:58

Skocz do: