06.12.2010, 22:58
8 Dzień
Wlałem dawkę dzień po podmianie, ponieważ walczyłem sporo z akwa i chciałem żeby się ustało.
Jeśli mam być szczery dużych efektów nie widać, będę zadowolony jak strzałka zacznie wypuszczać nowe łodyżki. Do tego zaczęły się pojawiać glony, nie jestem w stanie określić czy to przez nawóz, być może nie, ostatnio dodałem też światło.
zobaczymy co będzie w niedziele.
Wlałem dawkę dzień po podmianie, ponieważ walczyłem sporo z akwa i chciałem żeby się ustało.
Jeśli mam być szczery dużych efektów nie widać, będę zadowolony jak strzałka zacznie wypuszczać nowe łodyżki. Do tego zaczęły się pojawiać glony, nie jestem w stanie określić czy to przez nawóz, być może nie, ostatnio dodałem też światło.
zobaczymy co będzie w niedziele.
https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam
