28.11.2010, 23:48
Akwarium z pokrywa ma 15 albo 16 m-cy i nie ma ani śladu przegżania ani wytopienia, więc nie rozumiem dlaczego mam się bac. Klapka od stateczników nie jest sklejona na całej długości tylko przykręcona śrubkami i w jednym końcu specjalnie odstaje aby była jakakolwiek wentylacja. Nie wiem dlaczego u niektórych pokrywy się topia. U mnie żadna sie nie wytopiła. Ale u mnie latem nie ma w domu wysokich temperatur, bo dom jest dobrze ocieplony
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
