• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Miejsce na kokos
#1

Nie wiem czy trafiłem w dział... bo nie ma działu o "ozdobach"... a to w końcu część obsady Wink

Chciałbym dać kokos do akwarium 54L
Wybrałem kilka miejsc dla niego, tylko pytanie, czy nie "zagracę" sobie nim akwa ?? Czy oby na pewno będzie pasować ??
Kokosa jeszcze nie mam chce kupić i zrobić. Ale czy będzie pasować??



Cyframi zaznaczyłem miejsca.

Towarzyskie 112L -> <strona w budowie>
Towarzyskie 54L -> http://www.akwaswiat.net/-54l-ogolne-sna...20155.html
Krewetkarium 12L -> http://www.akwaswiat.net/-12l-krewetkari...22930.html



Wiadomości w tym temacie
Miejsce na kokos - przez SnakeX - 08.11.2010, 23:12
RE: Miejsce na kokos - przez elekmc - 09.11.2010, 00:16
RE: Miejsce na kokos - przez Seoo - 09.11.2010, 15:45
RE: Miejsce na kokos - przez SnakeX - 09.11.2010, 17:36
RE: Miejsce na kokos - przez Madzior - 12.11.2010, 22:26
RE: Miejsce na kokos - przez Madman - 13.11.2010, 00:08
RE: Miejsce na kokos - przez elekmc - 13.11.2010, 01:03

Skocz do: