08.11.2010, 23:12
Nie wiem czy trafiłem w dział... bo nie ma działu o "ozdobach"... a to w końcu część obsady 
Chciałbym dać kokos do akwarium 54L
Wybrałem kilka miejsc dla niego, tylko pytanie, czy nie "zagracę" sobie nim akwa ?? Czy oby na pewno będzie pasować ??
Kokosa jeszcze nie mam chce kupić i zrobić. Ale czy będzie pasować??

Cyframi zaznaczyłem miejsca.

Chciałbym dać kokos do akwarium 54L
Wybrałem kilka miejsc dla niego, tylko pytanie, czy nie "zagracę" sobie nim akwa ?? Czy oby na pewno będzie pasować ??
Kokosa jeszcze nie mam chce kupić i zrobić. Ale czy będzie pasować??

Cyframi zaznaczyłem miejsca.
Towarzyskie 112L -> <strona w budowie>
Towarzyskie 54L -> http://www.akwaswiat.net/-54l-ogolne-sna...20155.html
Krewetkarium 12L -> http://www.akwaswiat.net/-12l-krewetkari...22930.html
