• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie postawić akwarium?
#7

(06.11.2010, 23:19)Maciej_krakow napisał(a):  jakby pękło to się pochwal Big Grin

Oczywiście. Tylko w razie czego mogę mieć kilka miesięcy obsuwy zanim zarobię na nowy komputer, bo jeśli coś mi tu pęknie to pa pa większość moich sprzętów elektronicznych.

250l: (docelowa stylizacja na bagno)
240l: Zupa rybna
120l: Neonarium
60l: Bojowniki
30l: Krewetkarium + Bojownik


Wiadomości w tym temacie
Gdzie postawić akwarium? - przez Hellen - 06.11.2010, 19:40
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez Maciej_krakow - 06.11.2010, 20:07
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez kacperkrzyz - 06.11.2010, 20:13
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez apri cort - 06.11.2010, 20:45
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez Hellen - 06.11.2010, 22:53
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez Maciej_krakow - 06.11.2010, 23:19
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez Hellen - 06.11.2010, 23:26
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez Maciej_krakow - 06.11.2010, 23:43
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez draxed - 07.11.2010, 00:17
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez kacperkrzyz - 07.11.2010, 11:02
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez top2107 - 07.11.2010, 12:09
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez kacperkrzyz - 07.11.2010, 12:56
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez kolcubuch - 07.11.2010, 13:08
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez kacperkrzyz - 07.11.2010, 13:25
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez kolcubuch - 07.11.2010, 13:36
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez draxed - 07.11.2010, 13:46
RE: Gdzie postawić akwarium? - przez kacperkrzyz - 07.11.2010, 14:33

Skocz do: