06.11.2010, 23:26
(06.11.2010, 23:19)Maciej_krakow napisał(a): jakby pękło to się pochwal
Oczywiście. Tylko w razie czego mogę mieć kilka miesięcy obsuwy zanim zarobię na nowy komputer, bo jeśli coś mi tu pęknie to pa pa większość moich sprzętów elektronicznych.
250l: (docelowa stylizacja na bagno)
240l: Zupa rybna
120l: Neonarium
60l: Bojowniki
30l: Krewetkarium + Bojownik

