06.11.2010, 19:40
Witam,
wiem, ze to pytanie moze pozostawiac sporo do zyczenia, ale czy jesli postawie akwarium 60litrowe na blacie ktory jest wezszy niz dno, to sama proszę się o pęknięcie?
To kwestia centymetra, ktory eliminuje mi wszystkie szafki, poza jedną, na której stoi juz 120, ale przeciez nie ustawie sobie jednego przed drugim..
wiem, ze to pytanie moze pozostawiac sporo do zyczenia, ale czy jesli postawie akwarium 60litrowe na blacie ktory jest wezszy niz dno, to sama proszę się o pęknięcie?
To kwestia centymetra, ktory eliminuje mi wszystkie szafki, poza jedną, na której stoi juz 120, ale przeciez nie ustawie sobie jednego przed drugim..
