• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Księżniczka z Burundi

Witam
Dawno się nie odzywałem bo po zmianie pracy brakuje czasuSad
ale teraz niestety muszę pisać....
ze zbiornikiem jest źle.....
tydzień temu zalało mi mieszkanie.przez kilka godzin nie miałem prądu no i zaczęło się....codziennie odławiam po kilka martwych ryb. robią się najpierw ciemniejsze - jakby szare, szaro-czarne. potem stoją w bezruchu lub pływają przy samym dnie, kolejny etap to wywaracanie się na boki i śmierć:/
nie wiem co robić....parametry wody nie wykazują żadnych odchyłów, podmieniłem prawie 2/3 wody w międzyczasie i nadal padają
co ciekawe - padają ryby większe od 2 do 5 cm a narybek pływa bez problemu - nie zauważyłem żadnej małej która by padła
co to????????

240 L były księżniczki...stoi puste
720 L. stoi i czeka....chyba na dużą Tanganikę......
akwa uruchomione zostaną jak kupię agregat prądotwórczy;p


Wiadomości w tym temacie
Księżniczka z Burundi - przez Gość - 11.01.2005, 23:06
RE: Księżniczka z Burundi - przez Miloszc1 - 28.05.2009, 19:19
RE: Księżniczka z Burundi - przez BlackHawk88 - 28.05.2009, 20:32
RE: Księżniczka z Burundi - przez Olek - 28.05.2009, 20:37
RE: Księżniczka z Burundi - przez colorado - 06.06.2009, 10:07
RE: Księżniczka z Burundi - przez adrianoo11 - 13.09.2009, 11:19
RE: Księżniczka z Burundi - przez paweł85 - 29.10.2009, 18:01
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 29.10.2009, 20:46
RE: Księżniczka z Burundi - przez apri cort - 29.10.2009, 21:16
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 29.10.2009, 22:38
RE: Księżniczka z Burundi - przez paweł85 - 29.10.2009, 23:45
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 30.10.2009, 21:33
RE: Księżniczka z Burundi - przez apri cort - 30.10.2009, 22:27
RE: Księżniczka z Burundi - przez Krolik85 - 30.10.2009, 22:38
RE: Księżniczka z Burundi - przez apri cort - 30.10.2009, 22:45
RE: Księżniczka z Burundi - przez paweł85 - 30.10.2009, 23:03
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 30.10.2009, 23:48
RE: Księżniczka z Burundi - przez paweł85 - 31.10.2009, 00:08
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 31.10.2009, 00:52
RE: Księżniczka z Burundi - przez paweł85 - 31.10.2009, 18:00
RE: Księżniczka z Burundi - przez daciel6 - 04.11.2009, 21:30
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 04.11.2009, 23:53
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 14.01.2010, 21:36
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 14.01.2010, 22:12
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 16.01.2010, 12:30
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 16.01.2010, 16:38
RE: Księżniczka z Burundi - przez adrianoo11 - 16.01.2010, 22:08
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 16.01.2010, 23:17
RE: Księżniczka z Burundi - przez peter10 - 16.01.2010, 23:18
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 17.01.2010, 00:53
RE: Księżniczka z Burundi - przez peter10 - 16.01.2010, 22:10
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 17.01.2010, 12:42
RE: Księżniczka z Burundi - przez Robert M. - 19.01.2010, 00:03
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 19.01.2010, 00:34
RE: Księżniczka z Burundi - przez Robert M. - 20.01.2010, 00:13
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 21.01.2010, 23:55
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 22.01.2010, 02:02
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 22.01.2010, 11:10
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 25.01.2010, 10:50
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 28.01.2010, 11:00
RE: Księżniczka z Burundi - przez Tyson - 24.01.2010, 19:36
RE: Księżniczka z Burundi - przez Robert M. - 27.01.2010, 00:33
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 28.01.2010, 23:03
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 04.02.2010, 00:11
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 04.02.2010, 14:18
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 04.02.2010, 18:31
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 04.02.2010, 23:18
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 09.02.2010, 01:49
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 11.02.2010, 12:36
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 15.02.2010, 15:06
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 17.02.2010, 19:36
RE: Księżniczka z Burundi - przez gomi - 19.02.2010, 16:46
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 19.02.2010, 19:25
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 28.02.2010, 19:17
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 28.02.2010, 23:21
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 07.03.2010, 22:43
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 07.03.2010, 23:19
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 22.03.2010, 14:44
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 26.03.2010, 01:08
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 28.03.2010, 00:19
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 28.03.2010, 00:56
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 29.03.2010, 12:40
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 29.03.2010, 20:49
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 07.05.2010, 10:55
RE: Księżniczka z Burundi - przez Kroczek33 - 07.05.2010, 16:12
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 07.05.2010, 23:05
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 07.05.2010, 23:47
RE: Księżniczka z Burundi - przez Kroczek33 - 08.05.2010, 07:06
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 08.05.2010, 20:21
RE: Księżniczka z Burundi - przez Kroczek33 - 08.05.2010, 21:11
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 04.08.2010, 09:28
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 27.08.2010, 10:01
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 27.08.2010, 12:29
RE: Księżniczka z Burundi - przez RuLeZz - 27.08.2010, 12:56
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 27.08.2010, 13:08
RE: Księżniczka z Burundi - przez susel - 27.08.2010, 12:56
RE: Księżniczka z Burundi - przez RuLeZz - 27.08.2010, 13:30
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 27.08.2010, 14:48
RE: Księżniczka z Burundi - przez Krewetka_95 - 27.08.2010, 14:49
RE: Księżniczka z Burundi - przez RuLeZz - 27.08.2010, 15:02
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 27.08.2010, 16:28
RE: Księżniczka z Burundi - przez sq6www - 15.08.2011, 09:43
RE: Księżniczka z Burundi - przez msh - 03.10.2011, 15:58
Księżniczka z Burundi - przez Zyryx - 12.01.2005, 14:31
Księżniczka z Burundi - przez Gość - 15.01.2005, 23:43
Księżniczka z Burundi - przez Gość - 13.02.2005, 17:49
Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez wulkan - 18.07.2006, 09:51
Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez paulla - 18.07.2006, 17:06
Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez amnesiac - 25.07.2006, 16:27
Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez Thoma$ - 26.07.2006, 10:12
RE: Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez bercia289 - 13.02.2008, 15:37
RE: Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez frol - 13.02.2008, 19:17
RE: Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez WERWOLF - 13.02.2008, 23:37
Księżniczka burundi - przez Godleś - 27.08.2008, 22:43
RE: Księżniczka burundi - przez maniuch - 27.08.2008, 22:50
RE: Księżniczka burundi - przez Godleś - 27.08.2008, 22:53
RE: Księżniczka burundi - przez maniuch - 27.08.2008, 22:57
RE: Księżniczka burundi - przez Godleś - 27.08.2008, 23:02
RE: Księżniczka burundi - przez maniuch - 27.08.2008, 23:09
RE: Księżniczka burundi - przez Godleś - 27.08.2008, 23:21
RE: Księżniczka burundi - przez maniuch - 27.08.2008, 23:32
RE: Księżniczka burundi - przez Adamx19 - 28.08.2008, 09:03
RE: Księżniczka burundi - przez maniuch - 28.08.2008, 09:06
Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez panka38 - 27.02.2009, 19:47
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez bercia289 - 27.02.2009, 20:04
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez margi3 - 27.02.2009, 20:22
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez reich77 - 28.02.2009, 03:11
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez Jokeru - 01.03.2009, 01:57
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez Matti92 - 01.03.2009, 15:37
RE: Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez Multifasciatus - 15.03.2009, 12:52
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez reich77 - 04.04.2009, 21:23
Księżniczki - przez Miloszc1 - 25.05.2009, 21:41
RE: Księżniczki - przez apri cort - 25.05.2009, 21:43
RE: Księżniczki - przez Adamx19 - 25.05.2009, 21:46
Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez Miloszc1 - 26.05.2009, 13:38
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez apri cort - 26.05.2009, 13:40
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez Miloszc1 - 26.05.2009, 14:02
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez apri cort - 26.05.2009, 14:10
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez Gismo - 26.05.2009, 14:12
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez Miloszc1 - 26.05.2009, 14:29
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez apri cort - 26.05.2009, 14:40

Skocz do: