25.07.2010, 18:32
Szukam jeszcze jednej osoby do przetestowania wkładu Blue 70.
Zainteresowane osoby proszę o zgłaszanie się do mnie na PW.
Warunki:
- zapewnienie dobrych warunków do testów, czyli odpowiednio duże NO2 i/lub NO3, czyli musisz mieć w akwarium problem z azotanami i azotynami
- opisanie swojego testu w tym dziale na forum, włącznie ze zdjęciami i wnioskami
Zainteresowane osoby proszę o zgłaszanie się do mnie na PW.
Warunki:
- zapewnienie dobrych warunków do testów, czyli odpowiednio duże NO2 i/lub NO3, czyli musisz mieć w akwarium problem z azotanami i azotynami

- opisanie swojego testu w tym dziale na forum, włącznie ze zdjęciami i wnioskami

