21.06.2010, 21:44
to nie kwestia eksperymentu, a mojego trybu życia niestety... a o "taryfie nocnej" nie słyszałam nawet 
co się dzieje z rybkami gdy zbiornik jest za długo oświetlany? ogólne objawy zmęczenia? jak przy zbyt silnym ruchu wody?
przecież nie będę tych rybek maltretować
najwyżej kupię taki automatyczny włącznik/wyłącznik oświetlenia, słyszałam że coś takiego jest.

co się dzieje z rybkami gdy zbiornik jest za długo oświetlany? ogólne objawy zmęczenia? jak przy zbyt silnym ruchu wody?
przecież nie będę tych rybek maltretować
najwyżej kupię taki automatyczny włącznik/wyłącznik oświetlenia, słyszałam że coś takiego jest.
