09.06.2010, 21:59
Co do pseudomugil to będę miał na początku lipca bo znalazłem hurtownię w Krakowie ale nie sprzedają detalicznie a mój kolega będzie od 1 lipca w zoologu pracował więc mi załatwi oświetlenie i rybcie
A co do wody to jak doleję więcej to będzie się lustro stykać z wylotem wody filtra do akwa(kaskada) mogę?

A co do wody to jak doleję więcej to będzie się lustro stykać z wylotem wody filtra do akwa(kaskada) mogę?
