• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

112l - skalary, neony, żałobniczki, zbrojnik, kiryski
#27

Nocciola napisał(a):Ja bałabym się kupować do tych dwóch jednej samicy. Jak obydwa skupiłyby się na jednej samicy, to ona dostałby szału. To mogłoby doprowadzić nawet do jej śmierci.
Miałam wśród moich ryb dwa samce gupika i dwie samice, ale po jakimś czasie jedna samica zdechła i wtedy samce skupiły sie na tej drugiej. Ciągle za nią pływają, a ona już dostaje szału. Dwa tygodnie temu urodziły się małe gupiki, a ona znów jest w ciąży. Kupiłabym jeszcze dwie samice, ale stwierdziłam, że nie ma sensu, bo i tak zostawię sobie dwa maluchy i pewnie będą to samice ;D

Dlatego najlepiej by było jakbyś kupił dwie samice, a najlepiej trzy.
Część osób na pewno Ci powie, że masz do tylu mieczyków za małe akwarium. Ja mam akwa 54l w nim 3 gupiki, glonojada syjamskiego, 3 kiryski, 3 molinezje, 4 mieczyki(3 samice+1 samiec) + 17 małych gupików w kotniku i spokojnie sobie żyją. Także przy Twoim 112l na pewno będą się dobrze miały Big Grin

Hehe, spokojnie sobie żyją tak?? W więzieniu ludzie też żyją, w klatce pewnie też by dali radę. Dowiedz się do jakich rozmiarów rosną Twoje ryby to może zrozumiesz, że piszesz okrutne bzdury i polecasz głupoty innym.


Wiadomości w tym temacie
112l - skalary, neony, żałobniczki, zbrojnik, kiryski - przez viktor - 03.03.2010, 17:50
RE: Ryby - przez peter10 - 03.03.2010, 17:52
RE: Ryby - przez viktor - 03.03.2010, 17:55
RE: 112l - skalary, neony, żałobniczki, zbrojnik, kiryski - przez viktor - 22.05.2010, 11:12
Z czym trzymać Kiryski? - przez viktor - 16.04.2010, 15:54
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez victus - 16.04.2010, 15:59
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez ethnix - 18.04.2010, 19:05
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez viktor - 18.04.2010, 20:58
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez ethnix - 19.04.2010, 00:03
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez mpc - 21.04.2010, 23:55
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez Kroczek33 - 22.04.2010, 11:50
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez mpc - 23.04.2010, 11:38
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez apri cort - 23.04.2010, 15:41
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez mpc - 23.04.2010, 16:45
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez bastekk - 23.04.2010, 21:40
Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez viktor - 06.05.2010, 15:26
RE: Obsada z bojownikiem - przez choroba gupika - 06.05.2010, 15:27
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez apri cort - 06.05.2010, 17:44
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez mcda-p - 06.05.2010, 19:48
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez viktor - 06.05.2010, 20:24
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez ethnix - 06.05.2010, 21:02
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez mcda-p - 07.05.2010, 11:12
Mieczyki - Samica i 2 samce. Czy dokupować samic? - przez viktor - 18.05.2010, 21:47
RE: Samica i 2 samce? - przez goslicious - 18.05.2010, 22:55
RE: Samica i 2 samce? - przez mcda-p - 18.05.2010, 22:57
RE: Samica i 2 samce? - przez viktor - 19.05.2010, 06:23
RE: Samica i 2 samce? - przez Nocciola - 21.05.2010, 18:26
RE: Samica i 2 samce? - przez Kaef - 21.05.2010, 22:28

Skocz do: