18.05.2010, 22:55
Mieczyki to raczej w haremach.
ogólne [135l]: http://www.akwaswiat.net/-135l-ogolne-br...20880.html
krewetkarium [40l]: http://www.akwaswiat.net/-40l-krewetkari...14790.html
galaxarium [40l]: http://www.akwaswiat.net/-40l-przyszle-g...20260.html
