• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy]
#14

Kroczek33 napisał(a):No a jak ma wyglądać...jasne że tak.
Ja bym się nie zdecydował na WF raczej bo szkoda mi ryb które były w takim wielkim
jeziorze i przenieść je do akwa np. 200-300l

Ryby z odłowu są cudne. Na ogól znacznie różnią się od tych hodowanych w akwariach. Nie tylko ubarwieniem, wyglądem ale posiadają przede wszystkim zachowania, naturalne, dzikie, charakterystyczne dla danego gatunku co jest bezcenne dla akwarysty, a które często się zacierają w hodowli akwariowej.

Nie ma powodu, aby "żałować" ryb z odłowu, przecież większość z nich służy dla żyjących wokół jeziora ludzi jak regularny pokarm. Frontosa to przysmak Smile Więc w akwariach przynajmniej pożyją sobie, są lepiej karmione niż w naturze, nie ma w pobliżu wielu naturalnych wrogów. Co do wielkości zbiornika właśnie o to chodzi, żeby nie przenosić ich do 200-300l, a do zbiorników jak największych.


Wiadomości w tym temacie
Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:23
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:24
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:25
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:25
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:25
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:26
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:26
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:26
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:26
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:27
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 05.05.2010, 22:30
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez susel - 13.05.2010, 20:09
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez Kroczek33 - 15.05.2010, 07:56
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez ethnix - 15.05.2010, 09:41
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez Kroczek33 - 15.05.2010, 20:56
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez susel - 16.05.2010, 11:08
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez RuLeZz - 30.07.2010, 21:00
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez jvc5000 - 15.01.2011, 21:56
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez Kroczek33 - 17.01.2011, 07:29
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez Saletra - 25.04.2011, 16:36
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez akwacentrum - 31.10.2011, 15:01
RE: Tanganika - Underwater [zdjęcia/filmy] - przez Robert M. - 11.02.2012, 21:34

Skocz do: