• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ogólne 200L
#22

Może dla osoby pełnoletniej(chodzi mi tu o mozliwość posiadania pojazdu) nie jest to za duży problem.Ja jednak mając 17 lat nie mam nawet skutera, o samochodzie nie wspominając, rodzice są zbyt zajęci i uważają że to zbędne(chodzi o taki wyjazd, nie o posiadanie pojazdu)."Teraz mam niby za dużo ryb, a potem będę mówił że za mało i znowu trzeba będzie jechać i dokupić" tak jest ich zdaniem i dlatego takie wyjazdy są " po nic" dla osoby nie w temacie.


Zdjęć mówiłem że narobię i narobiłem, tylko wrzucenie tego na serwer w weekend z moim internetem i komputerem graniczy z cudem.Tylko dwa zdjęcia udało mi się wrzucić i zajęlo to ponad 50 minut.Jutro, albo może dzisiaj około 23 jak prędkość neta będzie lepsza wrzucę resztę zdjęć.






Więcej zdjęć potem, mam teraz taką prędkość neta że te 2 zdjęcia wrzucałem na imageshacka ponad 50 minut...Tyle się ładowały.


____
"Ludzie przemierzają setki, a nawet tysiące kilometrów na spotkania akwarystyczne itp. więc mała wycieczka do Lubina?"
Tak na marginesie to nie Lubina tylko Lublina.


Wiadomości w tym temacie
Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.03.2010, 22:08
RE: Ogólne 200L - przez Yacek - 09.03.2010, 23:08
RE: Ogólne 200L - przez Pysia - 10.03.2010, 11:35
RE: Ogólne 200L - przez apri cort - 10.03.2010, 11:47
RE: Ogólne 200L - przez akwarystyk 030 - 10.03.2010, 12:50
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 10.03.2010, 16:33
RE: Ogólne 200L - przez Seoo - 10.03.2010, 20:51
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 10.03.2010, 20:53
RE: Ogólne 200L - przez Pysia - 11.03.2010, 01:05
RE: Ogólne 200L - przez mcda-p - 11.03.2010, 02:20
RE: Ogólne 200L - przez Pysia - 11.03.2010, 14:38
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 11.03.2010, 15:20
RE: Ogólne 200L - przez mcda-p - 11.03.2010, 19:16
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 11.03.2010, 19:28
RE: Ogólne 200L - przez Kejdi - 07.05.2010, 21:58
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 07.05.2010, 22:09
RE: Ogólne 200L - przez ethnix - 09.05.2010, 12:41
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.05.2010, 15:05
RE: Ogólne 200L - przez Kejdi - 09.05.2010, 15:08
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.05.2010, 19:15
RE: Ogólne 200L - przez ethnix - 09.05.2010, 21:18
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.05.2010, 22:10
RE: Ogólne 200L - przez ethnix - 10.05.2010, 19:01
RE: Ogólne 200L - przez Yacek - 09.05.2010, 23:53
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 10.05.2010, 16:34

Skocz do: