19.04.2010, 00:03
viktor napisał(a):Wiem, przepraszam źle napisałem to zdanie, chodzi mi co można trzymać z tymi rybami, ale bez tych co są w moim litrażu.
Możesz trzymać w zasadzie większość średnich rybek z Ameryki w twoim litrażu. Pod warunkiem pozbycia się skalarów i doprowadzenia obsady do porządku. Mogą to być:
- rybki ławicowe:neony/bystrzyki/zwinniki
- mniejsze pielęgniczki: Ramireza/Agassiza/Boliwijska/Kakadu/Nijssen/Trifasciata/Borelli/Akara kratkowana
- zbrojnik niebieski
