18.04.2010, 19:05
viktor napisał(a):Witam, mam pytanie aktualnie mam 112l i mam tam 10 Neon inessa 1 zbrojnik niebieski, 3 skalary od 3 do 6 cm.
Na przyszłość chciałem się dowiedzieć co można trzymać z Kiryskami? i Brzankami ?
Obsada jaką posiadasz jest bardzo zła. Musisz się natychmiast pozbyć skalarów. Nie są to ryby na ten litraż.
Zerknij do tego działu, żeby dobrać właściwa obsadę.
http://www.akwaswiat.net/obsada-100l-150...14418.html
Nie rozumiem także co mają kiryski do brzanek w twoim pytaniu? Nie masz ani jednych, ani drugich. Kiryski możesz dokupić(8szt), mogą być z neonami,których stado powinieneś powiększyć do ok 20 szt. Żadne brzanki nie nadają się do tego zestawu. Nie ten biotop, nie to usposobienie.
