16.04.2010, 15:54
Witam, mam pytanie aktualnie mam 112l i mam tam 10 Neon inessa 1 zbrojnik niebieski, 3 skalary od 3 do 6 cm.
Na przyszłość chciałem się dowiedzieć co można trzymać z Kiryskami? i Brzankami ?
Tematy zostały połączone, proszę kontynuować dyskusję o obsadzie tego akwarium w jednym temacie - Kejdi
Na przyszłość chciałem się dowiedzieć co można trzymać z Kiryskami? i Brzankami ?
Tematy zostały połączone, proszę kontynuować dyskusję o obsadzie tego akwarium w jednym temacie - Kejdi
