• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ogólne 200L
#10

A może duże stadko razbor tak ze 30szt? I do tego Piskorki, albo jakieś małe Bocje...Bojowniki albo Gurami? Albo stado Sumików szklistych? Typowo Azjatycka obsada - ale wcale nie taka często spotykana i bardzo zróżnicowana jeśli chodzi o kształty i kolory rybekSmile I będzie tolerować Krewetki.
Razbora klinowa - 20szt (coś na środek)
Sumik szklisty - 10szt (coś extra)
Piskorek Myersa - 7 szt (coś na dno)
Gurami mozaikowe - harem (coś przy powierzchni)
Krewetki RC xx


Wiadomości w tym temacie
Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.03.2010, 22:08
RE: Ogólne 200L - przez Yacek - 09.03.2010, 23:08
RE: Ogólne 200L - przez Pysia - 10.03.2010, 11:35
RE: Ogólne 200L - przez apri cort - 10.03.2010, 11:47
RE: Ogólne 200L - przez akwarystyk 030 - 10.03.2010, 12:50
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 10.03.2010, 16:33
RE: Ogólne 200L - przez Seoo - 10.03.2010, 20:51
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 10.03.2010, 20:53
RE: Ogólne 200L - przez Pysia - 11.03.2010, 01:05
RE: Ogólne 200L - przez mcda-p - 11.03.2010, 02:20
RE: Ogólne 200L - przez Pysia - 11.03.2010, 14:38
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 11.03.2010, 15:20
RE: Ogólne 200L - przez mcda-p - 11.03.2010, 19:16
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 11.03.2010, 19:28
RE: Ogólne 200L - przez Kejdi - 07.05.2010, 21:58
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 07.05.2010, 22:09
RE: Ogólne 200L - przez ethnix - 09.05.2010, 12:41
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.05.2010, 15:05
RE: Ogólne 200L - przez Kejdi - 09.05.2010, 15:08
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.05.2010, 19:15
RE: Ogólne 200L - przez ethnix - 09.05.2010, 21:18
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.05.2010, 22:10
RE: Ogólne 200L - przez ethnix - 10.05.2010, 19:01
RE: Ogólne 200L - przez Yacek - 09.05.2010, 23:53
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 10.05.2010, 16:34

Skocz do: