• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Otosek
#1

Oto jeden z moich otosków. Zdjęcie mało pokazuje, ale jak tylko uda mi się zrobić lepsze, to wstawię.



Wiadomości w tym temacie
Otosek - przez Piczu14 - 10.03.2010, 21:47
RE: Otosek - przez mcda-p - 11.03.2010, 00:55
RE: Otosek - przez Shadov - 11.03.2010, 01:05
RE: Otosek - przez mcda-p - 11.03.2010, 01:56

Skocz do: