• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

zeos firmy Filtus-Proszę o pomoc
#5

No u mnie właśnie tak jest chyba tak zrobie że dam gąbke a na samej górze dam żwirek :-). Jesli ktoś ma ten filtr i stosuje jakieś wkłady prosze o pomoc gdyż nie ejstem pewien co do tego jak mam dać ten wkład ??Mam jeszcze jedno pytanko bo facet w akwarystycznym mi powiedział że mam nie płukac tego zeolitu <wow> że niby sie wypłuczą te wszyskie pozytywne subst.??? Czy to prawda??

"...mylić się jest rzeczą ludzką...."


Wiadomości w tym temacie
zeos firmy Filtus-Proszę o pomoc - przez Prezes156 - 22.09.2007, 11:19
RE: zeos firmy Filtus-Proszę o pomoc - przez Kesi - 22.09.2007, 11:30
RE: zeos firmy Filtus-Proszę o pomoc - przez Prezes156 - 22.09.2007, 12:08
RE: zeos firmy Filtus-Proszę o pomoc - przez Kesi - 22.09.2007, 12:23
RE: zeos firmy Filtus-Proszę o pomoc - przez Prezes156 - 22.09.2007, 17:45
RE: zeos firmy Filtus-Proszę o pomoc - przez Kesi - 05.10.2007, 20:38

Skocz do: