22.09.2007, 17:45
No u mnie właśnie tak jest chyba tak zrobie że dam gąbke a na samej górze dam żwirek :-). Jesli ktoś ma ten filtr i stosuje jakieś wkłady prosze o pomoc gdyż nie ejstem pewien co do tego jak mam dać ten wkład ??Mam jeszcze jedno pytanko bo facet w akwarystycznym mi powiedział że mam nie płukac tego zeolitu <wow> że niby sie wypłuczą te wszyskie pozytywne subst.??? Czy to prawda??
"...mylić się jest rzeczą ludzką...."
