• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dziwne żyjątko w akwarium. Co to jest?
#5

pewnie dawałaś jakieś jedzenie i tam były jej jajeczka i się wykluło. Bo innej opcji o tej porze roku nie ma Big Grin

I nie pradopodobnie tylko jet to larwa ważki(gryzie nie łap tego ręką--> boli jak... Smile nie raz mnie dziabło jak się bawiłyśmy nad rzeką czy kąpieliskiem)

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!


Wiadomości w tym temacie
Dziwne żyjątko w akwarium. Co to jest? - przez comaana91 - 18.02.2010, 13:08
RE: Dziwne żyjątko w akwarium. Co to jest? - przez Prezes-Artek - 18.02.2010, 13:32
RE: Dziwne żyjątko w akwarium. Co to jest? - przez Pielęgniczka:) - 18.02.2010, 13:34
RE: Dziwne żyjątko w akwarium. Co to jest? - przez comaana91 - 18.02.2010, 13:58
RE: Dziwne żyjątko w akwarium. Co to jest? - przez bercia289 - 18.02.2010, 14:18
RE: Dziwne żyjątko w akwarium. Co to jest? - przez comaana91 - 18.02.2010, 14:38
Awesome Business Trust Planning Blog - przez FrankJScott - 18.06.2025, 18:02
Updated Mint Miner Website - przez FrankJScott - 10.07.2025, 18:46
Cool Chinese Kitchen Island Manufacturer Site - przez FrankJScott - 10.07.2025, 21:35
Awesome Ai Stock Trading Site - przez FrankJScott - 26.07.2025, 19:59
Top Slot Gacor Tips - przez FrankJScott - 15.08.2025, 02:27

Skocz do: