18.02.2010, 13:58
Pielęgniczka:) napisał(a):A wiesz z kąd sie to tam u Ciebie wzieło? ; )Nie mam najmniejszego pojęcia... Zaobserwowałam to dziwne coś kilka dni temu i próbowałam wyłowić, ale zwiało mi w kamienie i nie pokazywało się aż do dzisiaj. No i w końcu wyszło z kryjówki więc złapałam do słoika i postanowiłam dowiedzieć się co to takiego.
Jeśli to larwa ważki tak jak @Prezes-Artek napisał, to skąd ona mogła się wziąć w moim akwarium w środku zimy?
