Witam, jestem tu nowa i nie wiem czy zakładam temat w odpowiednim miejscu. Jeśli nie to proszę o nieusuwanie tylko przeniesienie.
Otóż postanowiłam się zarejestrować, ponieważ zaobserwowałam w moim akwarium dziwne żyjątko. Ma ono około 2 centymetrów długości razem z ogonem. Nie mam pojęcia co to może być.
Załączam zdjęcia tego okazu, wprawdzie nie są najlepszej jakości ale lepszych nie udało mi się zrobić. Liczę na pomoc i z góry dziękuję za wyjaśnienia. Pozdrawiam Ania
Otóż postanowiłam się zarejestrować, ponieważ zaobserwowałam w moim akwarium dziwne żyjątko. Ma ono około 2 centymetrów długości razem z ogonem. Nie mam pojęcia co to może być.
Załączam zdjęcia tego okazu, wprawdzie nie są najlepszej jakości ale lepszych nie udało mi się zrobić. Liczę na pomoc i z góry dziękuję za wyjaśnienia. Pozdrawiam Ania
