• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Księżniczka z Burundi
#84

prawie zgadza się.kupiłem Neolamprologus brichardi szt 6. nie wiem czy dałem dużo czy mało - 10 zł za sztukę i do tego 120 km w jedną stronę po nie jechałem. Mogłem kupić 40 km ode mnie po 16 zł za sztukę ale pewnie z pokolenia F150 kazirodczego a ja kupiłem F2 więc nie powinny mieć żadnych wad
piękne ryby i nie żałuje wyboru. ale w akwa 120 litrów ( i tak przejściowym bo pójdą do 240 l. ) 6 szt wygląda mizernie.....jakoś mało ichWink
do tej pory wyglądają na szczęśliwe, wystrój pasuje, ganiają między kamieniami i w grotach

Małe ot do znawców:
Jak to jest??
http://info.biotopy.pl/news/%C5%9Awiat/n...en_gatunek
brichardi - z burundi
pulcher - piękna
więc to dwie różne czy jak za autorem ta sama?

240 L były księżniczki...stoi puste
720 L. stoi i czeka....chyba na dużą Tanganikę......
akwa uruchomione zostaną jak kupię agregat prądotwórczy;p


Wiadomości w tym temacie
Księżniczka z Burundi - przez Gość - 11.01.2005, 23:06
RE: Księżniczka z Burundi - przez Miloszc1 - 28.05.2009, 19:19
RE: Księżniczka z Burundi - przez BlackHawk88 - 28.05.2009, 20:32
RE: Księżniczka z Burundi - przez Olek - 28.05.2009, 20:37
RE: Księżniczka z Burundi - przez colorado - 06.06.2009, 10:07
RE: Księżniczka z Burundi - przez adrianoo11 - 13.09.2009, 11:19
RE: Księżniczka z Burundi - przez paweł85 - 29.10.2009, 18:01
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 29.10.2009, 20:46
RE: Księżniczka z Burundi - przez apri cort - 29.10.2009, 21:16
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 29.10.2009, 22:38
RE: Księżniczka z Burundi - przez paweł85 - 29.10.2009, 23:45
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 30.10.2009, 21:33
RE: Księżniczka z Burundi - przez apri cort - 30.10.2009, 22:27
RE: Księżniczka z Burundi - przez Krolik85 - 30.10.2009, 22:38
RE: Księżniczka z Burundi - przez apri cort - 30.10.2009, 22:45
RE: Księżniczka z Burundi - przez paweł85 - 30.10.2009, 23:03
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 30.10.2009, 23:48
RE: Księżniczka z Burundi - przez paweł85 - 31.10.2009, 00:08
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 31.10.2009, 00:52
RE: Księżniczka z Burundi - przez paweł85 - 31.10.2009, 18:00
RE: Księżniczka z Burundi - przez daciel6 - 04.11.2009, 21:30
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 04.11.2009, 23:53
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 14.01.2010, 21:36
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 14.01.2010, 22:12
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 16.01.2010, 12:30
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 16.01.2010, 16:38
RE: Księżniczka z Burundi - przez adrianoo11 - 16.01.2010, 22:08
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 16.01.2010, 23:17
RE: Księżniczka z Burundi - przez peter10 - 16.01.2010, 23:18
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 17.01.2010, 00:53
RE: Księżniczka z Burundi - przez peter10 - 16.01.2010, 22:10
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 17.01.2010, 12:42
RE: Księżniczka z Burundi - przez Robert M. - 19.01.2010, 00:03
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 19.01.2010, 00:34
RE: Księżniczka z Burundi - przez Robert M. - 20.01.2010, 00:13
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 21.01.2010, 23:55
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 22.01.2010, 02:02
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 22.01.2010, 11:10
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 25.01.2010, 10:50
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 28.01.2010, 11:00
RE: Księżniczka z Burundi - przez Tyson - 24.01.2010, 19:36
RE: Księżniczka z Burundi - przez Robert M. - 27.01.2010, 00:33
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 28.01.2010, 23:03
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 04.02.2010, 00:11
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 04.02.2010, 14:18
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 04.02.2010, 18:31
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 04.02.2010, 23:18
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 09.02.2010, 01:49
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 11.02.2010, 12:36
RE: Księżniczka z Burundi - przez Przemysław B - 15.02.2010, 15:06
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 17.02.2010, 19:36
RE: Księżniczka z Burundi - przez gomi - 19.02.2010, 16:46
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 19.02.2010, 19:25
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 28.02.2010, 19:17
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 28.02.2010, 23:21
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 07.03.2010, 22:43
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 07.03.2010, 23:19
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 22.03.2010, 14:44
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 26.03.2010, 01:08
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 28.03.2010, 00:19
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 28.03.2010, 00:56
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 29.03.2010, 12:40
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 29.03.2010, 20:49
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 07.05.2010, 10:55
RE: Księżniczka z Burundi - przez Kroczek33 - 07.05.2010, 16:12
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 07.05.2010, 23:05
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 07.05.2010, 23:47
RE: Księżniczka z Burundi - przez Kroczek33 - 08.05.2010, 07:06
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 08.05.2010, 20:21
RE: Księżniczka z Burundi - przez Kroczek33 - 08.05.2010, 21:11
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 04.08.2010, 09:28
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 27.08.2010, 10:01
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 27.08.2010, 12:29
RE: Księżniczka z Burundi - przez RuLeZz - 27.08.2010, 12:56
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 27.08.2010, 13:08
RE: Księżniczka z Burundi - przez susel - 27.08.2010, 12:56
RE: Księżniczka z Burundi - przez RuLeZz - 27.08.2010, 13:30
RE: Księżniczka z Burundi - przez ethnix - 27.08.2010, 14:48
RE: Księżniczka z Burundi - przez Krewetka_95 - 27.08.2010, 14:49
RE: Księżniczka z Burundi - przez RuLeZz - 27.08.2010, 15:02
RE: Księżniczka z Burundi - przez marccello - 27.08.2010, 16:28
RE: Księżniczka z Burundi - przez sq6www - 15.08.2011, 09:43
RE: Księżniczka z Burundi - przez msh - 03.10.2011, 15:58
Księżniczka z Burundi - przez Zyryx - 12.01.2005, 14:31
Księżniczka z Burundi - przez Gość - 15.01.2005, 23:43
Księżniczka z Burundi - przez Gość - 13.02.2005, 17:49
Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez wulkan - 18.07.2006, 09:51
Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez paulla - 18.07.2006, 17:06
Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez amnesiac - 25.07.2006, 16:27
Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez Thoma$ - 26.07.2006, 10:12
RE: Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez bercia289 - 13.02.2008, 15:37
RE: Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez frol - 13.02.2008, 19:17
RE: Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez WERWOLF - 13.02.2008, 23:37
Księżniczka burundi - przez Godleś - 27.08.2008, 22:43
RE: Księżniczka burundi - przez maniuch - 27.08.2008, 22:50
RE: Księżniczka burundi - przez Godleś - 27.08.2008, 22:53
RE: Księżniczka burundi - przez maniuch - 27.08.2008, 22:57
RE: Księżniczka burundi - przez Godleś - 27.08.2008, 23:02
RE: Księżniczka burundi - przez maniuch - 27.08.2008, 23:09
RE: Księżniczka burundi - przez Godleś - 27.08.2008, 23:21
RE: Księżniczka burundi - przez maniuch - 27.08.2008, 23:32
RE: Księżniczka burundi - przez Adamx19 - 28.08.2008, 09:03
RE: Księżniczka burundi - przez maniuch - 28.08.2008, 09:06
Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez panka38 - 27.02.2009, 19:47
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez bercia289 - 27.02.2009, 20:04
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez margi3 - 27.02.2009, 20:22
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez reich77 - 28.02.2009, 03:11
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez Jokeru - 01.03.2009, 01:57
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez Matti92 - 01.03.2009, 15:37
RE: Księżniczka z Burundi w 30 litrach - przez Multifasciatus - 15.03.2009, 12:52
RE: Jakie rybki mogę trzymac z Księżniczkami z Burundi - przez reich77 - 04.04.2009, 21:23
Księżniczki - przez Miloszc1 - 25.05.2009, 21:41
RE: Księżniczki - przez apri cort - 25.05.2009, 21:43
RE: Księżniczki - przez Adamx19 - 25.05.2009, 21:46
Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez Miloszc1 - 26.05.2009, 13:38
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez apri cort - 26.05.2009, 13:40
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez Miloszc1 - 26.05.2009, 14:02
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez apri cort - 26.05.2009, 14:10
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez Gismo - 26.05.2009, 14:12
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez Miloszc1 - 26.05.2009, 14:29
RE: Księżniczku z brurundi, glonojady i barniaki? - przez apri cort - 26.05.2009, 14:40

Skocz do: