04.02.2010, 18:31
prawie zgadza się.kupiłem Neolamprologus brichardi szt 6. nie wiem czy dałem dużo czy mało - 10 zł za sztukę i do tego 120 km w jedną stronę po nie jechałem. Mogłem kupić 40 km ode mnie po 16 zł za sztukę ale pewnie z pokolenia F150 kazirodczego a ja kupiłem F2 więc nie powinny mieć żadnych wad
piękne ryby i nie żałuje wyboru. ale w akwa 120 litrów ( i tak przejściowym bo pójdą do 240 l. ) 6 szt wygląda mizernie.....jakoś mało ich
do tej pory wyglądają na szczęśliwe, wystrój pasuje, ganiają między kamieniami i w grotach
Małe ot do znawców:
Jak to jest??
http://info.biotopy.pl/news/%C5%9Awiat/n...en_gatunek
brichardi - z burundi
pulcher - piękna
więc to dwie różne czy jak za autorem ta sama?
piękne ryby i nie żałuje wyboru. ale w akwa 120 litrów ( i tak przejściowym bo pójdą do 240 l. ) 6 szt wygląda mizernie.....jakoś mało ich

do tej pory wyglądają na szczęśliwe, wystrój pasuje, ganiają między kamieniami i w grotach
Małe ot do znawców:
Jak to jest??
http://info.biotopy.pl/news/%C5%9Awiat/n...en_gatunek
brichardi - z burundi
pulcher - piękna
więc to dwie różne czy jak za autorem ta sama?
240 L były księżniczki...stoi puste
720 L. stoi i czeka....chyba na dużą Tanganikę......
akwa uruchomione zostaną jak kupię agregat prądotwórczy;p
