17.12.2009, 00:41
Bardzo ładny zbiornik, widać, że masz rękę do roślin, a co do Baenschi są przepiękne. Gdzie kupiłaś F0 ?
"...Nigdy Nie Jest Tak Źle,...By Nie Mogło Być Gorzej..."
Piszę poprawnie po polsku.
-gg: 4417762
- 100 litrów (ryby Ameryki Płd.): http://www.akwaswiat.net/-100-l-ogolne-t-14088.html
