01.11.2009, 19:53
Jeżeli chodzi o filtrację w Tanganice, tutaj nie ma kompromisów. nie jest to tani biotop, zarówno jeżeli chodzi o zakup potrzebnego sprzętu oraz utrzymanie. Koniecznie dwa filtry, bardzo mocne, wydajne i niezawodne.
- zewnętrzny: Trudno tutaj znaleźć coś tańszego http://www.allegro.pl/item799384095_jbl_...atisy.html (są oczywiście tanie chińskie produkcje, ale nie polecam) na upartego e700, ale chyba nie warto bo różnica w cenie żadna
- wewnętrzny: Jeżeli chcesz żeby było taniej to dobra głowica + duża gąbka, jeżeli fitr wewnętrzny gotowy np. Hagen Fluval 4+
- zewnętrzny: Trudno tutaj znaleźć coś tańszego http://www.allegro.pl/item799384095_jbl_...atisy.html (są oczywiście tanie chińskie produkcje, ale nie polecam) na upartego e700, ale chyba nie warto bo różnica w cenie żadna
- wewnętrzny: Jeżeli chcesz żeby było taniej to dobra głowica + duża gąbka, jeżeli fitr wewnętrzny gotowy np. Hagen Fluval 4+
