• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akwarium 200l
#4

Jeżeli chodzi o filtrację w Tanganice, tutaj nie ma kompromisów. nie jest to tani biotop, zarówno jeżeli chodzi o zakup potrzebnego sprzętu oraz utrzymanie. Koniecznie dwa filtry, bardzo mocne, wydajne i niezawodne.

- zewnętrzny: Trudno tutaj znaleźć coś tańszego http://www.allegro.pl/item799384095_jbl_...atisy.html (są oczywiście tanie chińskie produkcje, ale nie polecam) na upartego e700, ale chyba nie warto bo różnica w cenie żadna

- wewnętrzny: Jeżeli chcesz żeby było taniej to dobra głowica + duża gąbka, jeżeli fitr wewnętrzny gotowy np. Hagen Fluval 4+


Wiadomości w tym temacie
Akwarium 200l - przez robto - 31.10.2009, 23:34
RE: Akwarium 200l - przez ethnix - 01.11.2009, 00:22
RE: Akwarium 200l - przez robto - 01.11.2009, 13:13
RE: Akwarium 200l - przez ethnix - 01.11.2009, 19:53
Recommended Australian Blinds Tips - przez FrankJScott - 12.12.2025, 14:54

Skocz do: