• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akwarium 200l
#1
Question 

Witam Dziś postanowiłem zmienić moje akwarium z 70l na prawie 200 (120/40/40) mam zamiar spróbować z Tanganiką. Czekam na porady co do wymiarów akwarium oraz osprzętu.RolleyesRolleyesRolleyes


Wiadomości w tym temacie
Akwarium 200l - przez robto - 31.10.2009, 23:34
RE: Akwarium 200l - przez ethnix - 01.11.2009, 00:22
RE: Akwarium 200l - przez robto - 01.11.2009, 13:13
RE: Akwarium 200l - przez ethnix - 01.11.2009, 19:53
Recommended Australian Blinds Tips - przez FrankJScott - 12.12.2025, 14:54

Skocz do: