30.10.2009, 22:38
http://www.youtube.com/watch?v=jt6ZjCLxSmc
naprawdę przepiękna ryba, czytając coraz więcej o tanganice, jestem już przekonany jaki chcę mieć drugi zbiornik
naprawdę przepiękna ryba, czytając coraz więcej o tanganice, jestem już przekonany jaki chcę mieć drugi zbiornik
"...Nigdy Nie Jest Tak Źle,...By Nie Mogło Być Gorzej..."
Piszę poprawnie po polsku.
-gg: 4417762
- 100 litrów (ryby Ameryki Płd.): http://www.akwaswiat.net/-100-l-ogolne-t-14088.html
