29.10.2009, 17:12
Piotrek
Jesteśmy tu po to aby sobie pomagać a nie linczować i zrażać do siebie i do całego forum pytanie dotyczyło dziwnego zachowania ryb a nie nagonki na jego akwarium ja też zaczynałam od małego akwarium skąd wiesz że za chwile nie będzie miał dużego na razie skalarki są małe i po co zaraz ma je oddawać niech z czasem dostosuje baniak do nich
Jesteśmy tu po to aby sobie pomagać a nie linczować i zrażać do siebie i do całego forum pytanie dotyczyło dziwnego zachowania ryb a nie nagonki na jego akwarium ja też zaczynałam od małego akwarium skąd wiesz że za chwile nie będzie miał dużego na razie skalarki są małe i po co zaraz ma je oddawać niech z czasem dostosuje baniak do nich
Jestem po prostu The Best :D
