25.10.2009, 17:30
Również poprę tutaj zdecydowanie Bojowniki. Można by na siłę w tym litrażu trzymać prętniki, jednak wymagają zdecydowanie więcej miejsca niż Bojki. Jaka jest pozostała obsada i jak z roślinnością w akwarium bo to sprawy podstawowe?
