• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Harem prętnika czy harem bojownia? akwa 54l
#8

Również poprę tutaj zdecydowanie Bojowniki. Można by na siłę w tym litrażu trzymać prętniki, jednak wymagają zdecydowanie więcej miejsca niż Bojki. Jaka jest pozostała obsada i jak z roślinnością w akwarium bo to sprawy podstawowe?


Wiadomości w tym temacie
Harem prętnika czy harem bojownia? akwa 54l - przez daciel6 - 23.10.2009, 23:05
RE: To czy to? - przez Sterbayyyah - 23.10.2009, 23:44
RE: To czy to? - przez daciel6 - 23.10.2009, 23:52
RE: To czy to? - przez marccello - 24.10.2009, 09:01
RE: To czy to? - przez daciel6 - 24.10.2009, 11:14
RE: Harem prętnika czy harem bojownia? akwa 54l - przez daciel6 - 25.10.2009, 15:24
RE: Harem prętnika czy harem bojownia? akwa 54l - przez ethnix - 25.10.2009, 17:30
Prętnik czy Bojownik? - przez Sterbayyyah - 25.10.2009, 14:58

Skocz do: