25.10.2009, 15:24
Jak dla mnie, który dopiero zaczyna przygodę z bojownikami, prętniki są łatwiejsze w rozmnożeniu. Agresja jest uzależniona od charkteru ryby, lecz wydaje mi się że jednak bojowniki są takie zacięte w boju i wogóle. Obie rybki są ciekawo ubarwione, lecz ja nadal stawiam na bojowniki, które są bardzo ciekawymi rybkami. Wiec suma sumarum wychodzi na to, że wygrywają w mojej ocenie 1:1. Ze względu na litraż akwarium proponowałbym bojki.
